Цегла зі світовим ім'ям — Petersen Kolumba

Цегла як прикраса, як витвір мистецтва. Звучить фантастично та не реально, але для 9 Елементів немає нічого неможливого.

img
Хочете особисто оцінити та вразитися відчуттям захоплення від Petersen Kolumbа?
Записатися на перегляд
Petersen Kolumba

Цегла ручної роботи

Для будівництва будинків ми ретельно вивчили всі можливі матеріали та обрали найкращі. Апріорі.

Данська клінкерна цегла ручної роботи Petersen Kolumbа це європейська якість з 230 річним досвідом. Кожна цеглинка унікальна, зі своїм темпераментом, з відбитками пальців майстра. Жодних домішок чи барвників. Цегла Petersen Kolumba міцна та довговічна. Морозостійка, вогнетривка та вологостійка, можете бути впевнені вона довго буде слугувати вам. Petersen прикрашає найкрасивіші будівлі світу. Імпортується у 50 країн. З нею працюють архітектори зі світовим ім'ям, такі як Френк Геррі, Пітер Цумтор, Тадао Андо та інші. Склад цегли це чиста високоякісна глина різних сортів. Жодних домішок чи барвників. Цегла Petersen Kolumba міцна та довговічна. Морозостійка, вогнетривка та вологостійка, можете бути впевнені вона довго буде слугувати вам. Унікальні обпалювальні печі спроєктовані та сконструйовані за кресленнями Крістіана Петерсена – представника династії у 7 поколінні. Затишок та сімейні цінності будуть згадуватись вам при погляді на дім. Придбавши котедж ви будете знати про нього все до дрібниць і будьте впевнені, кожна дрібниця важлива для нас.

Petersen Kolumbа — унікальний данський клінкер, кожна цеглина неповторна та особлива.

Можливо єдиний в світі матеріл, Petersen Kolumbа, якому час на користь. З кожним роком Petersen Kolumbа розкривається та стає дорожче, міцніше, красивіше.

Цікаво, як виглядає фасад саме вашого котеджу?
img
Розміри котеджів

від 112 м² до 288 м²

img
Розміри ділянок

від 500 м² до 5500 м²

Дивитись усі котеджі
titleImage

Питання та відповіді про Petersen Kolumba

Чому Petersen Kolumba?

Для будівництва котеджного містечка ми обираємо найкращі з існуючих матеріалів. Ретельно та доскіпливо підходимо до вибору кожного матеріалу, особисто відвідуючи виробництва та заводи аби на 100% бути впевненими, що обрали найкращий варіант.

Petersen Kolumbа це європейська якість з 230 річним досвідом. Унікальні обпалювальні печі спроєктовані та сконструйовані за кресленнями Крістіана Петерсена – представника династії у 7 поколінні. Кожна цеглинка унікальна, зі своїм темпераментом, з відбитками пальців майстра. Жодних домішок чи барвників. Цегла Petersen Kolumba міцна та довговічна. Морозостійка, вогнетривка та вологостійка, можете бути впевнені вона довго буде слугувати вам. 

Склад цегли це чиста високоякісна глина різних сортів. Жодних домішок чи барвників. 

Такий спосіб виробництва гарантує, що із часом фасади виглядатимуть ще гарніше та статніше, ніж на початку.

Petersen Kolumbа — легендарний клінкер на фасаді вашого дому.

Країна походження?

Petersen Kolumbа — всесвітньо відомий бренд клінкеру, що прикрашає найкрасивіші будівлі світу та імпортується у 50 країн.

Країна походження, Данія, місто Зондерборг. Завод протягом 230 років користується кресленнями Крістіана Петерсена, зберігаючи традиції династії та якість виробництва.

Кожна цеглинка унікальна та з відбитками пальців майстра. Ви можете бути впевнені в особливості вашого фасаду та котеджу загалом.

Де використовується?

Petersen Kolumbа — датський клінкер ручної роботи, де гарантовано кожна цеглинка відрізняється від іншої, що робить фасад кожного будинку особливим.

В котеджному містечку 9 елементів фасад кожного котеджу обрамлений датським клінкером Petersen Kolumbа, що вдало та органічно поєднується із термодеревом — міцним, надійним та довговічним матеріалом. 

Естетичний та стильний вигляд гарантовано.

Скільки м² клінкеру Petersen Kolumba використвується на фасаді котеджу?

Датський клінкер Petersen Kolumbа — розкіш, яку ви можете собі дозволити.

Для обрамлення фасаду, в залежності від площі будинку, використовується від 30 до 125 м² дороговартісного клінкеру Petersen Kolumbа. Ринкова ціна кожного м² розпочинається від 400 € 

З Petersen Kolumbа працюють архітектори зі світовим ім’ям, такі як Френк Геррі, Пітер Цумтор, Тадао Андо та інші. 

Ваш будинок особливий, ми подбали про це.

Наскільки довговічний клінкер Petersen Kolumba?

Для датсього клінкеру Petersen Kolumbа не існує строку експлуатації. Справа в тому, що кожна цеглина сама по собі міцна, довготривала та вигнетривка. Зважаючи на якість матералів виготовлення, з роками від природніх сил вона лише набуває краси та підлаштовується під регіон перебування. 

Petersen Kolumbа — час на користь вашому котеджу.

Якщо є хоч одне питання, на яке ви не знайшли відповідь — напишіть нашому менеджеру. Відповідаємо дуже оперативно.
запитати менеджера
titleImage titleImage
Розкажемо більше

Про інфраструктуру комплексу

titleImage
Котеджі з різною площею

Який з цих котеджів ваш?

01 / 07
Котедж 134 м2
02 / 07
Котедж 112 м2
03 / 07
Котедж 165 м2
04 / 07
Котедж 166 м2
05 / 07
Котедж 176 м2
06 / 07
Котедж 184 м2
07 / 07
Котедж 288 м2
titleImage
Котедж 134 м2
Ціна: $3700 м²

Одноповерховий будинок на 2 спальні, 2 санвузли, 2 кладових, вітальня, кухня-столова, відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 112 м2
Ціна: $3700 м²

Одноповерховий будинок на 2 спальні, 2 санвузли, кладова, вітальня, кухня-столова, гардероб, відкрита тераса і крита парковка на 1 автівку.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 165 м2
Ціна: $3700 м²

Двоповерховий будинок на 3 спальні, 4 санвузли, 1 кладову, вітальня, кухня-столова, 2 відкриті тераси і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 166 м2
Ціна: $3700 м²

Одноповерховий будинок на 3 спальні, 3 санвузли, 2 кладових, вітальня, кухня-столова, гардероб, відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 176 м2
Ціна: $3700 м²

Двоповерховий будинок на 3 спальні, 3 санвузли, 1 кладова, вітальня, кухня-столова, 4 гардероби відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 184 м2
Ціна: $3700 м²

Одноповерховий будинок на 4 спальні, 3 санвузли, 2 кладових, вітальня, кухня-столова, відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 288 м2
Ціна: $3700 m²

Двоповерховий будинок на 5 спалень, 4 санвузли, 1 кладова, вітальня, кухня-столова, гардероб, пральня, відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше