Фасад з натурального дерева — бо кращим краще

Натуральне дерево на фасаді — естетична виразність вашого будинку гарантовано

img
Хочешь побачити, доторкнутися та закохатися?
Записатися на перегляд
Термодошка

Бездоганна суміш фантастичної української природи з европейською якістю будівництва

Над дизайном фасадів працювали найкращі українські архітектори, адже перед ними стояла надважка задача, створити унікальний, довговічний та фантастичний фасад. Комбінація термодерева з іншими оздоблювальними матеріалами зробили свою справу — фасад дійсно неперевершений. Повторити дазайн достатньо складно, адже ми використовуємо оригінальні дороговартісні европейські бренди, такі як італійські фасадні панелі Laminam та данська клінкерна цегла ручної роботи Petersen Kolumba. Жодні аналоги не спроможні дати ефекту фасадів 9 елементів. Термодошка напрочуд міцний та надійний матеріал, що не боїться води, вітру, грибку та комах, завдяки процесу запікання протягом шести діб. Це вже не кажучи, про його естетичний та стильний вигляд.

Будьте впевнені в тому, що ваш будинок буде довгі роки виглядати естетично і гідно

Стабільність форм термодеревини зумовлена ​​тим, що вона не схильна до появи тріщин, не деформується, а зберігає свою початкову форму протягом усього періоду експлуатації, зберігаючи всю свою природність та екологічність

Цікаво, як виглядає фасад саме вашого котеджу?
img
Розміри котеджів

від 112 м² до 288 м²

img
Розміри ділянок

від 500 м² до 5500 м²

Дивитись усі котеджі
titleImage

Питання та відповіді про термодерево

Чому термодерево?

Термодошка — натуральний, екологічний матеріал, що вигідно підкреслить красу вашого дому.

З одного боку це практичніть. Термодошка не боїться води, вітру, грибку та комах, завдяки процесу запікання протягом шести діб під температурою 180` та обробці воском на основі натурального воску. 

З іншого боку, дерево завжди асоціюється з благородством і наділяє цими ж якостями будинок своїх власників.

Де використовується?

Термодошка один із складних елементів фасадів наших будинків. Нам вдалося поєднати його із  клінкерною цеглою ручної роботи Petersen Kolumba та італійськими фасадними панелями Laminam, що разом створили нейовірний неповторний симбіоз.

Кожна партія дерева, що використовується в оздобленні проходить особливу обробку, що гарантує збереження цілосності дошки довгі роки.

Наскільки довговічне термодерево?

Всі матеріали, що обрані для оздоблювання фасадів — практичні та довговічні, це один із головних критеріїв використання.

▪️ термодерево — міцний, надійний та довговічний матеріал, що проходить декілька скоадних етапів обробки задля збереження цілосності.

▪️данська клінкерна цегла ручної роботи Petersen Kolumba. Кожна цеглинка це витвір мистецтва, з характером, душею та відбитками пальців майстра!

▪️італійські фасадні панелі Laminam не бояться вологи, світла та зовнішніх впливів, включаючи вплив лугів та кислот. 

Фасад вашого дому це визитівка — ми впевнені, ви гордо будете про це заявляти.

Якщо є хоч одне питання, на яке ви не знайшли відповідь — напишіть нашому менеджеру. Відповідаємо дуже оперативно.
запитати менеджера
titleImage titleImage
Розповімо більше

Про інфраструктуру комплексу

titleImage
Котеджі з різною площею

Який з цих котеджів ваш?

01 / 07
Котедж 134 м2
02 / 07
Котедж 112 м2
03 / 07
Котедж 165 м2
04 / 07
Котедж 166 м2
05 / 07
Котедж 176 м2
06 / 07
Котедж 184 м2
07 / 07
Котедж 288 м2
titleImage
Котедж 134 м2
Ціна: $3700 м²

Одноповерховий будинок на 2 спальні, 2 санвузли, 2 кладових, вітальня, кухня-столова, відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 112 м2
Ціна: $3700 м²

Одноповерховий будинок на 2 спальні, 2 санвузли, кладова, вітальня, кухня-столова, гардероб, відкрита тераса і крита парковка на 1 автівку.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 165 м2
Ціна: $3700 м²

Двоповерховий будинок на 3 спальні, 4 санвузли, 1 кладову, вітальня, кухня-столова, 2 відкриті тераси і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 166 м2
Ціна: $3700 м²

Одноповерховий будинок на 3 спальні, 3 санвузли, 2 кладових, вітальня, кухня-столова, гардероб, відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 176 м2
Ціна: $3700 м²

Двоповерховий будинок на 3 спальні, 3 санвузли, 1 кладова, вітальня, кухня-столова, 4 гардероби відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 184 м2
Ціна: $3700 м²

Одноповерховий будинок на 4 спальні, 3 санвузли, 2 кладових, вітальня, кухня-столова, відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 288 м2
Ціна: $3700 m²

Двоповерховий будинок на 5 спалень, 4 санвузли, 1 кладова, вітальня, кухня-столова, гардероб, пральня, відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше