Кожна фасадна плитка Laminam ідеальна, виважена, досконала

Унікальна складова екстер'єру котеджів — напрочуд тонка та міцна італійська плитка Laminam.

img
Щоб відчути весь фантастичних спектр відчуттів — потрібно особисто доторкнутися до плитки Laminam
Записатися на перегляд
Laminam

Laminam — більше ніж просто плитка

Найтонша та найбільша за площею керамічна поверхня з будь-коли створених.

Фасад кожного будинку особливий, незважаючи на те, що кожен обрамляється однаковими матеріалами. Вся справа в унікальності самих матеріалів. Вдало поєднані між собою іх обєднує і те, що з часом вони виглядають ще більш достойно, ефектно та дороговартісно. Як алмаз в умілих руках майстра стає діамантом, так і плитка Laminam підкреслює статус свого володоря. Поверхні Laminam стійкі до навантажень, хімічних речовин, подряпин та природного зносу. Їх легко мити, вони не бояться вогню та морозу. На поверхнях не з'являється наліт і не утворюється грибок, а насиченість кольору та текстура не змінюються під впливом часу та погодних умов. Laminam — вибір архітекторів, дизайнерів та котеджного містечка 9 елементів.

Як шкіра для поверхонь і структур, Laminam, розширює межі можливостей в архітектурі та дизайні.

Процес створення Laminam побудований на унікальній системі пресування ретельно відібраних та очищених видів глини та польового шпату, що гарантує чудові характеристики керамічних поверхонь.

Цікаво, як виглядає фасад саме вашого котеджу?
img
Розміри котеджів

від 112 м² до 288 м²

img
Розміри ділянок

від 500 м² до 5500 м²

Дивитись усі котеджі
titleImage

Питання та відповіді про керамічну плитку Laminam

Чому Laminam?

Laminam — унікальна складова фасадів котеджних будинків 9 елементів. Найтонша та найбільша за площею керамічна поверхня з будь-коли створених. Напрочуд тонка та міцна — прикраса найгарніших будівель світу та вибір архитекторів 9 елементів. 

Поверхні Laminam стійкі до навантажень, хімічних речовин, подряпин та природного зносу. Їх легко мити, вони не бояться вогню та морозу. На поверхнях не з’являється наліт і не утворюється грибок, а насиченість кольору та текстура не змінюються під впливом часу та погодних умов. Процес створення Laminam побудований на унікальній системі пресування ретельно відібраних та очищених видів глини та польового шпату, що гарантує чудові характеристики керамічних поверхонь.

Сьогодні італійська компанія Laminam виробляє керамічні плити великих розмірів, для яких характерні еклектика та варіативність, що дає змогу розширити діапазон їх застосування. 

Прикраса фасаду – італійська плитка Laminam.

Країна походження?

Laminam — унікальна складова фасадів котеджів. Завдяки високій міцності, керамічні плити Laminam використовуються для облицювання фасадів будівель у найбільших містах світу.

Ми використовуємо керамічні плити Laminam для оздоблення фасадів котеджів та поєднали іх з іншими провідними виробниками. 

▫️Віконно-дверні системи ALUPROF польского виробництва;

▫️Данська клінкерна цегла ручної роботи Petersen Kolumba;

▫️Термодерево;

▫️Італійська фасадна плитка Laminam.

Ми не можемо змінити світ, ми будуємо новий, ідеальний світ для вас та вашої родини!

Де використовується?

Petersen Kolumbа — датський клінкер ручної роботи, де гарантовано кожна цеглинка відрізняється від іншої, що робить фасад кожного будинку особливим.

В котеджному містечку 9 елементів фасад кожного котеджу обрамлений датським клінкером Petersen Kolumbа, що вдало та органічно поєднується із термодеревом — міцним, надійним та довговічним матеріалом. 

Естетичний та стильний вигляд гарантовано.

Наскільки довговічна керамічна плитка Laminam?

Laminam — італійська краса та довговічність. 

Поверхня LAMINAM напрочуд міцний та надійний матеріал.

Керамічні плити не бояться не тільки вологи, світла та зовнішніх впливів, а й лугів та кислот. Іх практично неможливо подряпати.

Поверхня лишатиметься завжди красива, екологічна та  безпечна.

Ексклюзивні та автентичні матеріали зовні котеджу та продумане максимальне наповнення всередині.

Якщо є хоч одне питання, на яке ви не знайшли відповідь — напишіть нашому менеджеру. Відповідаємо дуже оперативно.
запитати менеджера
titleImage titleImage
Розкажемо більше

Про інфраструктуру комплексу

titleImage
Котеджі з різною площею

Який з цих котеджів ваш?

01 / 07
Котедж 134 м2
02 / 07
Котедж 112 м2
03 / 07
Котедж 165 м2
04 / 07
Котедж 166 м2
05 / 07
Котедж 176 м2
06 / 07
Котедж 184 м2
07 / 07
Котедж 288 м2
titleImage
Котедж 134 м2
Ціна: $3700 м²

Одноповерховий будинок на 2 спальні, 2 санвузли, 2 кладових, вітальня, кухня-столова, відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 112 м2
Ціна: $3700 м²

Одноповерховий будинок на 2 спальні, 2 санвузли, кладова, вітальня, кухня-столова, гардероб, відкрита тераса і крита парковка на 1 автівку.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 165 м2
Ціна: $3700 м²

Двоповерховий будинок на 3 спальні, 4 санвузли, 1 кладову, вітальня, кухня-столова, 2 відкриті тераси і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 166 м2
Ціна: $3700 м²

Одноповерховий будинок на 3 спальні, 3 санвузли, 2 кладових, вітальня, кухня-столова, гардероб, відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 176 м2
Ціна: $3700 м²

Двоповерховий будинок на 3 спальні, 3 санвузли, 1 кладова, вітальня, кухня-столова, 4 гардероби відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 184 м2
Ціна: $3700 м²

Одноповерховий будинок на 4 спальні, 3 санвузли, 2 кладових, вітальня, кухня-столова, відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше
titleImage
Котедж 288 м2
Ціна: $3700 m²

Двоповерховий будинок на 5 спалень, 4 санвузли, 1 кладова, вітальня, кухня-столова, гардероб, пральня, відкрита тераса і крита парковка на 2 автівки.

Дізнатись більше