Бути постійно на звʼязку із нашими інвесторами — наша чітка позиція.

Кожен із інвесторів має свого менеджера і можливість контролювати будівництво свого котеджу. В свою чергу забудовник також особисто контролює будівництво на кожному етапі. Все це ми показуємо на наших офіційних сторінках чи не щодня.

Ваша довіра — наша перевага.

Будівництво котеджного містечка 9 Елементів кипить, поки в одній черзі завершують скління і фасади, розпочинається будівництво нових двох котеджів в другій черзі. В роботі також перлина містечка — водоспад із зарибленим озером в оточенні місць відпочинку, зелені та прогулянкових зон.

Обирайте власний котедж в 9 Елементів від 112 м² до 430 м² і насолоджуйтесь якісним життям у передмісті Києва✔️

Для консультації менеджера і перегляду котеджу зателефонуйте за номером📲 +380 (099) 159 99 99

📍с. Лісники, Обухівський район, Новообухівський напрямок, 20 хвилин до Печерську.Час пригадати головні причини, чому інвестори почали обирати котеджне містечко 9 Елементів з самого початку будівництва ✔️ Локація — це Лісники, зелене передмістя Києва, з однієї сторони всього 22 хвилини до центру Києва, а з іншої — тут нічого не нагадує про голосне місто. Виключно спів птахів, кришталеве повітря і пишні луги та ліси. Другий фактор це особливий індивідуальний підхід до будівництва, починаючи з вибору матеріалів до самого процесу будівництва. Індивідуальний підхід до кожного інвестора і вивірена робота без перебільшення в кожному сантиметрі. Щоб відчути все це необхідно особисто зануритися, заїхати і прогулятися містечком. Не відкладайте зустріч із своїм досконалим котеджем. Про досконалість ми подбали 👌 ℹ с. Лісники, Обухівський район, Новообухівський напрямок, 20 хвилин до Печерську. 📲 Бажаєте отримати більше інформації? Телефонуйте +380 (99) 159 99 99
#максимальнийкомфорт

Розміри котеджів від 114 м² до 430 м²
Розміри ділянок від 500 м² до 5500 м²

Слідкуйте за ходом будівництва там, де зручно вам

deco deco